Про нас

Приватна садиба "Царина" складається з 3-х котеджів,які розміщені на території майже 0,5 га. До послуг гостей 3 альтанки, 3 мангали,  санна траса, дитячий майданчик, парковка для автомобілів, у тому числі накрита.

На території чудовий чан на 8 чол. під відкритим небом. Поруч вхід у  відпочинкову кімнату, де можна посидіти милуючись природою з теплого приміщення.

Для лікувальних цілей облаштована соляна кімната. Тут, під легку музику, можна відпочити у зручних кріслах та водночас підлікувати дихальні шляхи.

КОТЕДЖ №1

Будинок побудований з дикого брусу (натуральне дерево, яке не піддавалось механічній обробці). Загальна площа складає понад 300 квадратних метрів. Стіни всередині покриті розчином бджолиного воску без застосування хімічних речовин.  Усі 4 спальні, з двохмісними ліжками і одежними шафами, виконані у різних стилях. Телевізори у кожній кімнаті. Камінний зал площею 30 кв.м., кухня з необхідною посудою, мікрохвильовою піччю, кофеваркою, електрочайником, холодильником. Тераса площею 40 кв. м. з видом на ліс, гори та територію садиби. Дитяча кімната з двома даховими вікнами та 3-ма ліжками.

КОТЕДЖ №2,  розміщений трохи нижче, не менш привабливий і комфортабельний.  

На першому поверсі хол (з телевізором і зручними м’якими меблями), де є вхід до ресторану, бару, сауни та в кімнату адміністратора.

З цього холу вихід в хол другого поверху, де розташовані 2 номери «пів-люкс», та 2 «стандарт».

Усі номери обладнані сантехнічними вузлами, зручно омебльовані.

На третьому поверсі 2 двохкімнатні, оздоблені деревом, номери категорії «люкс» з усіма вигодами. Внутрішній телефон. Тут же хол для відпочинку зі столиком та мягкими кріслами.

КОТЕДЖ №3

Двохкімнатний, оздоблений деревом, номер  з окремим входом. Складається з коридору та окремо розміщеними кімнатами. Великий балкон зі столиком та стільцями, телевізори, холодильники, столики в кімнатах, в одній - додатково диван. Санвузол повністю обладнаний.

 

 

Нас рекомендуют на
PlanetofHotels recommended planetofhotels.com